drukarki brady

Drukarka etykiet dla przemysłu – jaki model wybrać?

W wielu firmach przemysłowych i produkcyjnych zachodzi konieczność drukowania ogromnej ilości etykiet. Jak można się domyślić, tradycyjna drukarka raczej temu zadaniu nie podoła. Potrzebne jest do tego celu urządzenie specjalnie przeznaczone do druku dużej ilości etykiet. Takie urządzenie cechować musi się wydajnością, wytrzymałością i musi zapewniać ciągłość pracy. Takie właśnie są drukarki Brady. Co warto o nich wiedzieć?

Dlaczego drukarka Brady to dobry wybór?

Jedną z największych zalet drukarek tego producenta jest ich bardzo łatwa obsługa. Każde urządzenie wyposażone jest w szereg funkcji ułatwiających drukowanie dużych ilości etykiet. Mowa tu choćby o wbudowanych podstawowych symbolach i kodach kreskowych. Dzięki temu druk przebiega znacznie szybciej. Co ważne, drukarki Brady pozwalają nie tylko na druk etykiet, ale również na ich szybkie zaprojektowanie. Wśród zalet tego typu urządzeń warto wymienić także to, że nie potrzebują one częstej ręcznej kalibracji. Wynika to z tego, że drukarki tej marki bez problemu rozpoznają różne materiały eksploatacyjne. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drukarki te cechują się bardzo wysoką jakością wydruku. Dzięki temu etykiety są zawsze czytelne.

Drukarki Brady – jaki model wybrać?

Dziś na rynku dostępne są różne modele drukarek marki Brady. Dzięki temu wybrać można takie urządzenie, które najlepiej odpowiadać będzie na konkretne potrzeby. Jeśli chodzi o branżę przemysłową, to w szczególności polecić można drukarki z serii BBP12. Są tanie, ale z drugiej strony niezwykle wydajne. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich zaletą jest bardzo szybki druk. Poza tym są niedużych rozmiarów, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Uwagę zwraca także seria drukarek do etykiet BBP72. To, co wyróżnia urządzenia tej serii, to możliwość jednoczesnego nanoszenia nadruku na obie strony etykiety. W tym przypadku również liczyć można na bardzo szybki druk.

Na jakie parametry zwrócić uwagę, wybierając drukarkę Brady?

Wybór wśród różnych drukarek Brady jest bardzo szeroki. Wybierając konkretny model, warto zatem wziąć pod uwagę kilka elementów. Przede wszystkim mowa jest tu o wielkości etykiet, jakie urządzenie może wydrukować. Pamiętać bowiem trzeba, że drukarka musi być dopasowana do konkretnych potrzeb. Dodatkowo sprawdzić trzeba, w jaki sposób drukarka łączy się z innymi urządzeniami. Na rynku dostępne są drukarki wykorzystujące zarówno technologię Bluetooth, jak i WiFi. Oczywiście drukarkę można podłączyć do komputera także za pomocą kabla.